Frillesås
LB Optimal 146
Välkommen till öppen visning av ett LB Optimal 146 söndagen den 22/2 kl 13.30-15.00 på Slätthallsvägen i Frillesås.
LB Optimal 146 är ett stilrent och välplanerat enplanshus som tar platsen på allvar. På den sluttande tomten i sydvästläge öppnar stora fönsterpartier upp mot vidsträckta ängar och ger ett fantastiskt ljusinsläpp hela dagen.
Huset har ett egenritat kök från Ballingslöv som samspelar med den öppna planlösningen mellan kök, matplats och vardagsrum – en självklar samlingspunkt med utsikten i fokus. Stående funkispanel, svarta fönster med industriell spröjs och ett generöst fönsterpaket ger huset en modern och tidlös karaktär. Som pricken över i:et skapar en Contura braskamin både värme och atmosfär för mysiga stunder i hemmet!
Huset är nybyggt, kundägt, ej till salu och ska ses som inspiration.
Föranmälan till Adam Kruse 0708-330385 eller adam.kruse@lbhus.se
Slätthallsvägen 13Frillesås
- Visningstid 22/2 · 13:30 - 15:00
- KommunFrillesås
- ÖvrigtFöranmälan

LB Optimal 146
Läs mer om husmodellen
KAMPANJ - Carport på köpet!
När du bygger med LB-Hus får du mest hus för pengarna. Just nu har vi dessutom en kampanj där du får en carport på köpet! Ett smart erbjudande som ger mervärde från start.
Kontaktpersoner






